Rehabilitacja

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Rehabilitacja Poznań to proces medyczny, który ma na celu przywrócenie, utrzymanie lub poprawę funkcji fizycznych, psychologicznych i społecznych u osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, urazami, chorobami lub zaburzeniami zdrowotnymi. Jej głównym celem jest przywrócenie pacjentowi jak największej niezależności i jakości życia.

Rehabilitacja może być stosowana w przypadku różnych schorzeń, takich jak urazy sportowe, pourazowe uszkodzenia kości i stawów, wrodzone wady, choroby neurologiczne (np. udar mózgu, stwardnienie rozsiane), choroby reumatyczne, pourazowe uszkodzenia rdzenia kręgowego oraz wiele innych stanów.

Proces rehabilitacji zwykle obejmuje ocenę stanu pacjenta, ustalenie celów terapeutycznych oraz opracowanie indywidualnego planu leczenia.